Jdi na obsah Jdi na menu
 


DISKUZNÍ PŘÍSPĚVKY

Každý  můžete zapojit a vyjádřit se.

Těším se na Vaše příspěvky, podněty a názory.
 

ybisjdhrik_tbb5yp64zseheqq6hupqwi4ltwxje8a9hebeydwsgx-k88wz1sh8smfqlhr4.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jak mi pomohla konstelace

(Marie, 30. 4. 2013 22:29)

jak mi pomohla konstelace !

1. před konstelaci
15 let jsem nekomunikovala s matkou a sestrou, měla jsem vztek na otcovu rodinu, žaludeční potíže, žádná menstruace - 3 roky neúspěšných pokusů o otěhotnění.
29. listopadu proběhla konstelace

2. vánoce
s matkou jsem si vyměnila pohled k vánocům, dostavila se menstruace, žaludeční potíže přestaly, odpustila jsem otcově rodině

3. únor
s matkou a sestrou jsme se domluvily na setkání, tady jsi říkala, že se budu vdávat těhotná

4. březen
s otcovou ženou jsme si vše vysvětlily, poprvé mám pocit, že jí můžu věřit. Otec začal komunikovat se svým okolím. Všechno se otočilo k dobrému.

5. vdávála jsem se těhotná

Marie

Rodinné konstelace

(Petra, 29. 4. 2013 21:25)

Jsem moc ráda, že jsem tyto konstelace poznala.. můj život se neuvěřitelně změnil k lepšímu a jsem zase šťastná, zdravá, mám krásný vztah, o který jsem díky hodně škaredým věcem v rodině mohla přijít. Také jsem ztratila důvěru v sebe sama a začala se doslova nenávidět. Mohla bych tímto příběhem popsat několik listů papírů, kolik se toho pokazilo a kolik se zase spravilo. Už jsem ani nedoufala, lítala po všech možných doktorech, brala i homeopatika nejen na fyzické problémy, ale v podstatě i na nervy a další nevysvětlitelné nepříjemné projevy všech stresů..
Rodinné konstelace udělaly mnohem, mnohem víc. Strávila jsem u doktorů a jiných "pomocníků" spousty hodin, utratila stovky peněz, dostala desítky injekcí na bolesti nohou, i rukou (v 25 letech!), které nemá ani moje babička! spolykala hrnky čaje a hrsti prášků na bolesti hlavy, na uklidnění žaludku, podstoupila i gastroenterologické vyšetření střev, protože jedny z dalších potíží, byly každodenní průjmy.
Tyto všechny potíže a k tomu veliká až neadekvátní únava to vše trvalo dva roky. Vše se spustilo díky velkému nepochopení rodičů, kteří mě nechtěli "odstřihnout" a mého partnera brali jako nepřítele. Po roce doslova bojů o jejich uznání, respekt, apod. jsem takřka spálila mosty.. Ale problémy se jen střádaly a horšily.. Začali jsme se s přítelem hádat způsobem, který mohl směřovat k rozchodu, cítila jsem obrovskou bolest a vybíjela si to nevědomky na něm.
Během jednoho roku se ze mě stal úplně jiný člověk.. ovšem v negativním slova smyslu.. připadala jsem si jako troska a začala jsem vše vzdávat.. úplně vše. Pak jsem poznala paní Girgovou a rozhodla se pro rodinné konstelace, abych pochopila, proč cítím prakticky několik let, že mě rodiče nemají rádi a proč se jejich zloba střádá. Díky rodinných konstelacím jsem pochopila, jakou bolest si každý nese ze své minulosti a od svých rodičů a bohužel tuto bolest, kterou má v sobě předává svým dětem včetně často neadekvátního chování, od přehnaných nároků, které ovšem rodiče nevidí a dítě vyrůstá s tím, že nedostává lásku, když není takové, jaké si rodiče přejí, aby bylo, a dítě je psychicky zablokované a tito rodiče ho často několik let psychicky deptají, po vybíjení si svoji vlastní bolesti fyzickým způsobem.
Ať už je člověk nešťastný tak či onak, vždy to zanechá velké stopy a já sama tvrdila, že se rodičům už nikdy nepodívám do očí a nepřekročí práh mého bytu ani mého srdce. Nechtěla jsem jim nikdy ODPUSTIT. A přitom právě tohle slovíčko, dělá zázraky.. Až v konstelacích jsem pochopila, proč se chovali, jak se chovali, jaké bolesti a bloky mají oni sami... jak jim je (bylo). A také jsem si uvědomila svoje vlastní bolesti, které jsem nevědomky zavírala hluboko v duši.MOJE RODINNÉ KONSTELACE, ALE KONSTELACE JINÝCH LIDÍ, NA KTERÝCH JSEM SE PODÍLELA, POHNULY RODINNÝMI ENERGIEMI, UVOLNILY BLOKY, ZPŮSOBENÉ BOLESTÍ, KŘIVDAMI, POCITY VINY A UBLÍŽENÍ A NYNÍ SE ZASE VÍDÁM S RODIČI A DOKÁŽU SE JIM S LÁSKOU PODÍVAT DO OČÍ, OBEJMOUT JE, POVÍDAT SI S NIMI A SDÍLET S NIMI MŮJ ŽIVOT.
Partnerská láska je čím dál krásnější, to zlé je pryč a zůstalo to dobré, pro co jsme se dali před lety dohromady a je to ještě silnější a intenzivnější. Jsem zase zdravá jako rybička, šťastná a vidí to i okolí. Moji nejbližší si všímají, že jsem klidnější, dokonce (přeci jen jako žena jsem se cítila i vypadala příšerně a tak tahle změna hodně potěší) dostávám od mužů lichotky, že mi to víc sluší, protože jsem to zase já:) Spokojená já:) Začala jsem mít ráda svoji práci, šéf i kolegové se chovají.. tak nějak jinak, protože já jsem jiná.. přátelská a v pohodě a rozdávám pozitivní energii, lásku a to vše se vám jako vaše zrcadlo vrací.
Moc děkuji, že tahle kouzelná osůbka vstoupila do života a přeji všem ať poznají tuto pomoc.
Petra

Díky za pomoc

(Eva , 28. 4. 2013 21:10)

Díky moc za pomoc,přišla právě včas .Eva

Změny po konstelaci

(Zdenka, 25. 4. 2013 7:50)

Přiznám se , moc jsem od toho nečekala,spíš ,že se dozvím jak a co se dělo a proč se ted určité věci dějí mě.Do týdne od konstelace se začaly dít změny v celé naší rodině.Tak mě docela překvapuje chování některých členů rodiny ,za které bych dala ruku do ohně ,že se nikdy nezmění, to s jakou lehkostí se mění aniž by o tom nějak mluvili nebo si toho všímali .Jsme nějací jakoby spojení - nevím jak to nazvat,v každém případě je to příjemné.Díky moc.Zdenka