Jdi na obsah Jdi na menu
 


FILMY - VIDEA

 

 

 Od Ledna 2013 je tento film  přeložen do CZ a může pomoci mnohým pochopit
- Fyzické Úmrtí a Inkarnace
- Přístup k Životu
- Utrpení i Bolest
- Možnosti Člověka
a tisíce dalších informací a faktů...
Vzhledem k tomu, že většina herců hraje svoji inkarnaci až 6x a maskování je geniální včetně maskování do opačného pohlaví, je nám doporučeno se podívat nejdříve na 2hod a 42minutu pro orientaci v postavách. Prvních 30 minut filmu by vám nemuselo bez této orientace dávat smysl a zbytečně byste mohli ztratit trpělivost, což by byla velká škoda... Dále se doporučuje si film zastavovat pro strávení obrovského množství informací
A poslední - doporučuji si film pustit aspoň 2x a nebo tak, jak to budete potřebovat

 http://theparken.bloger.cz/A/Atlas-mraku

 

 

http://www.seberizeni.cz/inspirativni-video-pro-kazdy-jeden-novy-den/

 


 

Je nám doporučen poučný film - DÍTĚ DŽUNGLE - o životě s nově objeveným domorodým kmenem - http://www.youtube.com/watch?v=er01vv8mPsg
Fascinující skutečný životní příběh Sabiny Krueger, která celé své dětství strávila spolu s rodiči a dvěma sourozenci u nově objeveného kmene Faya na ostrově Papua v Nové Guineji, kam byl vyslán její tatínek německou vládou, aby studoval jazyk tohoto kmene. Kmen Faya měl v době objevení 400 obyvatel, kteří stále ještě lovili s luky a šípy, jedli hady, hmyz a červy a praktikovali mezikmenové války a zabíjení z pomsty.
Tento film byl natočený podle v německu populární knihy, kterou Sabine o svém dětství napsala.
Sabine v současné době pracuje jako velvyslanec německého ministerstva životního prostředí při OSN a věnuje se bio diverzitě, udržitelnosti a ochraně přírody.

Co je to pravda o životě? kde je její počátek a kde konec?
Tzv se civilizačně vzmáháme, jsme kulturně vysoce vyvinutí; jenom máme čím dál méně skutečného času v soužití s přírodou, tak si ji vytváříme uměle.