Jdi na obsah Jdi na menu
 


DISKUZNÍ PŘÍSPĚVKY

Každý  můžete zapojit a vyjádřit se.

Těším se na Vaše příspěvky, podněty a názory.
 

ybisjdhrik_tbb5yp64zseheqq6hupqwi4ltwxje8a9hebeydwsgx-k88wz1sh8smfqlhr4.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Má první konstelace.

(Vladimír K., 7. 5. 2016 19:29)

Má první konstelace.
Začala to dcera, navštěvovala nějakou skupinu lidí a tam se prý děly neuvěřitelné věci a že bych tam měl také jít, abych poznal sám sebe. Vždyť já se znám sám nejlíp a svůj život si řídím a utvářím podle sebe a všechno mám již vyřešené. Asi po ročním přesvědčování jsem tedy šel na skupinovou konstelaci. Sešlo se nás deset cizích lidí, devět žen a já. Naprosto jsem netušil co tam mám dělat. Hned v prvním jednání přišla nějaká paní a postavila mě mezi již několik vybraných lidí, byl jsem její teta. Pak odešla a posadila se jako divák v divadle. Stáli jsme tam, dívali se na sebe a pomalu se začali vytvářet skupinky. Přišly ke mně dvě osoby a najednou jsem věděl, že jsou to děti a já jejich teta. Co se dělo dál už si nepamatuji, protože obdobné situace jsem prožil ve všech deseti stáních. I v mém případě se mnou vybraní cizí lidé, kteří představovali mé rodinné příslušníky chovali a mluvili přesně jako oni. S údivem jsem zjistil, že ne všechno je tak, jak jsem si myslel a začal chápat proč je to tak jak to je.
Již je to deset let a nyní jsem absolvoval pátou konstelaci a potvrzuji z vlastní zkušenosti, že vyřešit staré rodové křivdy, krutosti, potraty nebo odložené děti i z minulosti o kterých jsme vůbec nevěděli, udělá velkou změnu v našem životě i našim potomkům. Kdybych to nezažil, neuvěřím.

individuální konstelace

(Pavla, 18. 4. 2016 18:26)

Rodinné konstelace znám už 10 let. Doposud jsem navštěvovala skupinové konstelace. Teprve v loňském roce jsem náhodou objevila individuální konstelace, tak jsem je vyzkoušela. Původně jsem si šla řešit dům ve kterém bydlím, protože je příliš veliký, ale nemůžu se s ním rozloučit. Z konstelací vyšlo, že prostě k němu patřím. V té samé konstelaci jsem také řešila svou matku se kterou jsem měla celý život, ne zrovna dobré vztahy. Celý život byla moje matka nevyzpytatelná osoba. Nikdy se s ní nedalo nic domluvit, protože i když se něco domluvilo, tak za půl hodiny všechno zrušila, že ona to tak nechce. I v práci dělala problémy. Na konstelacích se objevily nějaké její hříchy z mládí, vše se vyřešilo a moje matka se změnila k nepoznání. Vždycky když jsem za ní jela na návštěvu, tak jsem se nervovalo co mě zas čeká, co jsem zas udělal špatně a teď za ní jezdím v klidu, protože se mnou normálně mluví. Konstelace můžu všem kdo má nějaký problém a neví si s ním rady doporučit.

Individuální konstelace

(Helena T., 19. 12. 2014 12:33)

O rodinné konstelaci jsem uvažovala nejméně pět let. A když jsem se dozvěděla o možnosti individuálního sezení, rozhodla jsem se to zkusit. Bylo to úžasně obohacující setkání. O profesionalitě a schopnostech paní Aleny jsem věděla dlouho, ale zase mě utvrdila v tom, že věcem rozumí a vše dělá důkladně. Nahlédly jsme do minulosti, setkaly se s příbuznými blízkými i vzdálenými, odblokovaly věci, vysvětlily mnohé. Nakonec jsem z konstelace vystoupila a mohla zase naskočit do praktického života. Ačkoli nezačaly padat zdi ani mizet nebo přibývat lidé v mém životě, tento prožitek je ve mně dodnes. Všem doporučuji to nahlédnutí do duchovna, uvolnění, prozření či pochopení. Život mi od té doby jde jaksi jednodušeji, energie proudí a lidé spolupracují. Mockrát děkuji :-)

Poděkování

(Marie H., 26. 12. 2013 16:48)

Chci ti touto cestou poděkovat za opravdu nevšední zážitek .Povolil ve mně neskutečný tlak. Přesně tak, jak jsi říkala. Tvůj jazyk je věcný, žádná omáčka okolo a žádná nezáživná teorie. V celé řadě absolvovaných konstelací jinde byly tyto první na kterých jsme řvali smíchy i brečeli dojetím. Smekám před tvou intuicí a jemným mimosmyslovým vnímáním, které ti asi napomáhají pochopit a procítit, jak se máme, co nás trápí a jakou potřebujem pomoc.
Půjde se nám dál životem lehčeji.

životní cesta, zkušenosti

(Petra, 23. 9. 2013 19:22)

Děkuji za další úžasný zážitek... nabalujeme si během života na sebe tolik bolesti, smutků, které nás ovlivňují, protože se s nimi nedokážeme srovnat, nedokážeme je strávit a zpracovat.. a pak to dokáže tak moc ovlivnit náš život včetně partnerství.. děkuji, že jsem si mohla uvědomit, co mě tíží, zbavit se bolesti, což se mi samotné nedařilo ani mému partnerovi a taky jsem si uvědomila, kolik času jsem proplakala a ztratila někdy i zbytečně, ale neměla jsme sílu čelit některým těžkým situacím v životě... děkuji, že jste mi prostřednictvím konstelací a s Vaší velkou pomocí, oporou a vším, co do konstelací vkládáte, pomohla rozpustit tuto bolest, která mi bránila vidět zase to krásné, co nás s partnerem na začátku vztahu spojovalo a my to přes všechno zlé už skoro neviděli a ztráceli a také ztráceli sami sebe a začali, hlavně já, na vše rezignovat. Přeji všem, aby našli v konstelacích to, co jsem našla já.. uvolnění starého, bolavého, smutného.. aby mohli zase najít svoji vnitřní sílu, jít dál, vidět se zase v zrcadle a usmát se na sebe, na partnera a nebát se.. života, vlastních přání, a.. bohužel.. někdy i partnera... když je člověk zraněný, a ten druhý taky... často mezi sebe stavíme strach a ten nás rozděluje.. nenechme se jím pohltit.. máte možnost to změnit, aby Vás naopak posilovat, nezastavoval ve Vaší cestě:) zkuste to, stojí to za to:))))

Partnerská konstelace – strach - kořeny

(Jana K., 12. 8. 2013 0:12)

Konstelace vedené paní Alenou působí v mém životě jako hojivý balzám na bolavou duši. Zúčastnila jsem se již několika a je úžasné, že si člověka určitá konstelace zkrátka přitáhne a vždycky se mi potvrdilo, že jsem ve správnou chvíli na správném místě. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit všem, kteří mají pocit, že by si konstelaci chtěli postavit, aby napřed šli hrát do rolí v tématech, která je oslovují. Hraním v roli jsem si tak skutečně prožila to, co dřímalo v podvědomí a na povrch vyplavaly skutečnosti, které jsem si neuvědomovala nebo si je na vědomé úrovni ani nepřipouštěla. Hraní v rolích působilo jako naprosto přesný detektor mých skrytých problémů a bolestí a také jako urychlovač hojení duše. Každý, kdo někdy hrál v rolích při konstelaci na téma, které ho zaujalo, mi dá určitě za pravdu, že při závěrečném sdílení se ukázalo, že naše duše nám umí tímto způsobem přesně sdělit, kde máme ukryté bolesti. Skládám tímto poklonu paní Aleně, která dokáže vést konstelaci tak, že zacelí rány na duši a pomůže najít cestu, jak v životě dál a jak na sobě pracovat. Moc za všechno děkuji.

lepší život ať jsme kdekoli

(Petra, 5. 8. 2013 14:22)

Tak jak se mi změnil život, prožívám jinak každý den... vrátili jsme se z dovolené, která byla v tomto počasí únavná, ale díky konstelacím je ze mě nový člověk a místo trápení při každé procházce ať po památkách či lese, jsem si konečně! po 4 letech užila každý okamžik, bylo jedno, jak daleko či vysoko (na vyhlídku apod) jdeme, misto lapání po dechu, téměř každodenní bolesti hlavy, škubání v nohou a bolestí nohou na každém kroku a celkově celý den, kdy jsem byla díky tomu smutná, naštvaná, protivná a doslova zdeptaná, vnimala jsem nyní krásny přírody, západy sluníčka, čvachtání nožek v potoku, i výhledy ze skály, na kterou jsme přeci jen vyšli a já byla doslova "použitelná" každý den:-) je to úžasný pocit, který mi léta chyběl a já jsem za to vdečná!!! p.s. teď už se nemusím bát, že budu nesnesitelná, vydeptaná, umrančená a vzteklá máma, ale naopak plná života:) děkuju*

konstelace poděkování

(Irena P, 5. 8. 2013 7:17)

Kamarádka mě požádala abych jí doprovodila na konstelace.Protože jsme ani jedna neměly s tím zkušenosti a já navíc hledala někoho ,kdo mi pomůže s komunikací , doprovodila jsem jí tam .Poznala jsem spoustu zajímavých lidí ale hlavně tu pokoru k lidem , ten postoj, energii a ty emoce jaké má paní Girgová v nás zanechaly tak silný dojem , že si obě plánujem postavení vlastní konstelace.

poklona a poděkování

(Olga Novotná - Liberec, 31. 7. 2013 9:08)

Paní Girgová , tímto Vám chci moc poděkovat za to, co jste pro mě a mé blízké udělala.Všem je nám lépe a lépe , přesně tak jak jste mi to při mém odchodu od vás přála.Chci to tady napsat pro všechny kteří váhají nebo nevěří této metodě konstelací, že paní Alena je moc hodná, ochotná a empatická .Dokáže opravdu zázraky. Její aktivita není nucená a všichni jsme se necítili pod žádným tlakem, tak jak jsem to prožívala na jiných konstelacích.Škoda , že jí máme tak daleko. Přinesla jste mi do života velkou radost a povzbuzení.Ráda bych vzkázala ostatním, že nikdy není pozdě.
Velice si vážím jí a její pomoci.

nohy-koreny, prace-rodina

(Petra, 28. 7. 2013 10:34)

..spolu s narovnavanim vztahu, se nejen me, ale uz i mym rodicum uvolnily bolesti nohou, mamka si zase nachazi cestu ke svoji mamce, obe babicky jsou veselejsi, protoze ta energie "putuje" celou rodinou, tata mel mdloby, ktere taky ustoupily a zase na nem vidim vetsi chut do zivota a uz se tesim, az ho za rok na svatbe uvidim tancit a verim, ze jak se toto vse urovna, bude z nej čiperný dědeček... a ne ten plný bolesti, který místo života vyhledává gauč a doktory.. je to nádherné:)

kořeny, zdraví, vztahy

(Petra, 27. 7. 2013 23:07)

Je nádherné vidět mámu šťastnou, bez bolesti v očích, která číšila ze strachu ze života, z fyzických bolestí, které strach a bolesti zadupané v duši způsobovaly..tátovi se taky ulevuje...a já věřím, že i on se uvolní a přestaně žít v napětí, které měl v sobě, způsobené bolesti ze ztráty blízkého člověka a zamknuté v sobě.. nikdy by mě nenapadlo, jak moc je rodina provázaná včetně členů, kteří už nejsou mezi námi... a my na ně tak často zapomínáme a odstřiháváme je ze svých životů... děkuji, že jsem mohla změnit nejen svůj život, ale pomoci nejbližším:))))

konstelace

(Jana Pazderová, 7. 7. 2013 22:11)

Po dlouhých létech trápení a prožívané bolestise se cítím uvolněně , v pohodě, mnohem vnímavější. A začínám se pomalu měnit. Jsem nabitá energií a můj problém se nezdá až tak veliký.Ten klid uvnitř mně, co přišel stále je a trvá. Děkuji moc za všechno .Jana

konstelace v Chrudimi

(Hana - Chrudim, 6. 7. 2013 18:28)

na konstelace jsem šla jako podpora kamarádky , ale stejně mi teď zpětně dochází , že jsem tam nebyla náhodou .Spoustu věcí jsem si uvědomila a taky to , že člověk by se měl svému nitru více věnovat a že jen pěkný zevnějšek nestačí.Rozhodně moje účast nebyla první a poslední.Těším se na další setkání a děkuji za zážitek na který hned tak nezapomenu.

konstelace - otec

(Jaroslav - Chrudim, 2. 7. 2013 21:48)

4 roky jsem marně hledal práci , už jsem to vzdal . Pak mi manželka řekla o konstelacích a tam jsme se dozvěděli, že by bylo dobré srovnat vztah se svým otcem ,souhlasil jsem s tím , že horší už to nebude .Ted je 3 týden po konstelacích a já 1.7. nastoupil do práce .
JEŠTĚ POŘÁD TOMU NEMŮŽU VĚŘIT , ALE JE TO TAK .DĚKUJEME

konstelace 1.6.2013

(Petra, 3. 6. 2013 7:56)

Opět úžasný zážitek i uvědomění si toho, co v sobě stále nemám úplně dořešené a odpuštěné a díky účasti na této konstelaci se mi zase něco dalšího vyčištilo a také posílilo:)

konstelace

(Milena, 28. 5. 2013 7:18)

Neuvěřitelný zážitek + okamžitá změna, ukázka jak se věci mají pod povrchem a následné zjištění minulých chyb i předků z Xtého kolena.
Famózní.Oceňuji citlivý přístup,který jsem jinde nezaznamenala.Tyto konstelace v Liberci byly mé první,ale jinak jsem byla několikrát v Praze,kde byl postup jiný odlišný a mnohdy právě bez citu k hercům i ke mě .Z tohoto důvodu jsem se moc rozmýšlela zda se zůčastním,ale zvědavost zvítězila nad strachem a já děkuji osudu, za tento zážitek.Díky .Milena

Karmický kruh

(Petra, 27. 5. 2013 17:47)

...znovu jsem zjistila, jak velký rozdíl je mezi vědomými pocity a tím, co skrývá naše duše.... jsem nesmírně šťastná, že jsem objevila konstelace a hlavně, že jsem potkala právě paní Girgovou, má skvělý přístup a díky jejímu vedení člověk objevuje, co by ho ani ve snu nenapadlo, že je příčinou negativních emocí, problémů, které se nám v život objevují.. Děkuji, že jste mi ukázala cestu, za rady, jak po ní jít:) i za všechny zkušenosti a zážitky z konstelací u Vás***

konstelace

(Radka, 13. 5. 2013 22:26)

Chtěla bych paní Girgové moc poděkovat, nedá se ani vyjádřit slovy, jak neskutečný byl průběh konstelací, kterých jsem se účastnila a které jsem si stavěla ... byla jsem skeptická po konstelacích, provedených jinde, ale paní Girgová mě předsvědčila, že je tím správným člověkem, který umí vést a má skvělý přístup. Díky konstelacím se pohnuly ledy v mé rodině, malé změny se začaly dít - dá se říct - okamžitě, teď je to tři týdny a vidím čím dál větší pokroky. Vím, že ještě musím dál pracovat a pokračovat, že ne vše jsem dokázala ještě odpustit a uvolnit některé bloky, těším se tedy na další konstelace ... Petra to zde popsala krásně, přesně o tom to je a tak konstelace fungují, jen člověk musí pracovat dál i na sobě, jak jinak, kdo stojí, zůstane stát napořád ... já stála spoustu let na jednom místě a paní Girgová mi pomohla udělat kroky vpřed a změnit, co se zdálo nezměnitelné a neřešitelné, děkuji, jsem za to vděčná.

konstelace mi vrátily chuť do života a krásné vztahy

(Petra, 13. 5. 2013 7:54)

Ještě jednou srdečně děkuji, že jsem objevila tyto možnosti rodinných konstelací a také za úžasné vedení a celkový přístup. Objevila jsem psychické bloky, které byly schované hluboko v duši a zamčené... a já si myslela, že to mám už dávno vyřešené, odpuštěné, že bolest je pryč.. až díky konstelacím jsem zjistila, že jsem se velmi mýlila a díky tomu, že jsem se účastnila ikdyž jsem si nestavěla svoji vlastní konstelaci, jsem nejen pomohla druhým a to mě těší, ale vyčistila jsem si další problémy a mám opět radost do života, která se mi poslední roky ztrácela a já netušila proč a také mám čím dál víc krásnější vztah se svým partnerem, který tím vším trpěl a já nevěděla, proč nám to přestává fungovat.. DÍKY. p.s. stránky jsou úžasné, díky za ně a za užitečné informace, které tu nalézám :)

konstelace

(Jiřina, 8. 5. 2013 8:06)

Stále vzpomínám na neuvěřitelný zážitek ,který mi ukázal to na co jsem ani s pomocí psychologů nepřišla.Velké díky .
I za tyto stránky ,čtu si v nich denně jako v knize.