Jdi na obsah Jdi na menu
 


MAGIE.

 

Moje léčení – techniky magie

 

V alfa hladině – v meditaci – se napojuji na podvědomí lidí i zvířat pomocí svých technik      magie – vkládám požadovanou informaci. Většina lidí pociťuje úlevu okamžitě. Cítí teplo, zklidnění nebo příliv energie. Studenti mají lepší paměť, soustředění a koncentraci.

Osoby negativní a agresivní jsou klidnější, neškodí druhým.  

Zvířátka lépe přijímají energii, protože v jejich mysli nejsou žádné bloky. Stačí jim mnohem menší doba na regeneraci. Nikomu svými metodami nemohu ublížit. Posílám energii dobra a lásky. Vkládám do mysli člověka program, aby byl zdravější, lepší, spokojenější.                

Dokážu na dálku očistit prostor od negativních vlivů či geopatogenních zón. Opět je to o schopnosti dát do prostoru informaci o pozitivní energii. Je možné ochránit vaše auto od negativních vlivů, zajistit  bezpečnou jízdu.

Správným energetickým zásahem umožním člověku samo léčení. Jde o zaktivování jeho vlastního potenciálu. Má možnost uzdravit svoje tělo i mysl, jelikož odstraním energetický blok, který mu v tom brání.Fyzické tělo má pak šanci se zregenerovat mnohem rychleji a účinněji. Poznám, jaký člověk ve skutečnosti je.


Dokážu se napojit  také na mysl nenarozeného dítěte a zjistit, co ho trápí fyzicky i psychicky.

Důležitá je informace, kterou vysílám k danému člověku, zvířeti či objektu.Myšlenka má největší sílu.Myšlenka je energie.

Pokud člověk nechce přijmout energii a brání se, nelze ho k tomu násilím přinutit.

Z různých důvodů může člověk odmítat tuto energii

Nejhlavnějším důvodem bývá jeho silné ego, vnější i vnitřní nepřístupnost.